fbpx

Akıllı Saat Nedir? Ne İşe Yarar?

Akıllı Saat Nedir? Ne İşe Yarar?

Akıllı Saat Nedir? Ne İşe Yarar?

Giyilebilir teknolojiyi çok daha sağlıklı ve çok daha estetik hale getirmek mümkün. Akıllı saat teknolojisi tam olarak bunu hedefliyor ve diyet programınız ile birlikte online koçunuzu da yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Evet yanlış duymadınız, yeni dönem teknolojisi ve akıllı saat desteği ile birlikte tüm bunları tek bir cihaza sığdırmak artık mümkün.

Akıllı saat ile birlikte günlük egzersiz programınız, hedefleriniz, beslenme planınız ve çok daha fazlası hemen yanı başınızda olacak ve kontrolü de bireysel olarak yapabileceksiniz. Kullanıcıların yaşam koçu desteğini dijital olarak alabilmeleri adına tasarlanan bu özel saat, Diyetsaatim güvencesi ile kolunuzdaki yerini almaya hazır durumda.

Akıllı Saat Ne gibi Özelliklere Sahip?

 • Bağlantı desteği bluetooth 5.0 olarak karşımıza çıkıyor ve sorunsuz bir şekilde etkileşim sağlayabiliyorsunuz.
 • 3 inçlik ekran boyutu ile gayet minimal ancak kullanıcı deneyimini de es geçmeyen bir detay karşımıza çıkıyor. Dokunmatik ekran teknolojisi ile birlikte işlemlerinizi saniyeler içerisinde yerine getirebiliyorsunuz.
 • Akıllı saat, 210 mah çıkarılabilir bataryası ile birlikte aslında uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. 2 saatlik şarj sonrası 10 günlük kullanım mümkün.
 • Kalp hızı ölçme ve aynı zamanda özel spor modu ile birlikte sizler de sağlıklı bir yaşama yeni dönem teknolojisi sayesinde adım atmış olacaksınız.
 • Android 4.4 ve üzeri, ıos 8.0 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve uyumluluk gösteriyor.

Akıllı Saat ile Neleri Takip Edebilirim?

Akıllı saat teknolojisi kullanıcı deneyimi bakımından kusursuz bir seviyeye taşınmış durumda. Sağlık verilerinizi ve günün sonunda sağlık durumunuzu, değerlendirebilmeleri için diyetisyen ve antrenörünüze gönderebiliyor ve bununla ilgili doğru raporlar elde edebiliyorsunuz.

Günlük ne kadar su içmeniz gerektiğini ve içtiğiniz suyun vücuda olan katkısını da yine dijital dünya aracılığı ile an be an takip etme şansına sahip olacaksınız.

Uyku düzeni ve uyku analizi takibi de yine uzman ekibimiz tarafından yapılacak ve kontrolünü de daha profesyonel bir şekilde sağlayabileceksiniz.

İndireceğiniz uygulama ile birlikte daha işlevsel bir yapıya sahip oluyor ve kolunuzdaki saat, sağlığınızı an be an kontrol eden ve sizleri uyaran gerçek bir hayat koçuna dönüşüyor.

Akıllı saat, kullanımı gayet kolay ve dışarıdan bakıldığında estetik bir duruş sergileyen özel tasarım ürünlerinden bir tanesidir. Son dönemde binlerce insanın tercih ettiği ve kolunda yer alan bu ürüne sizler de Diyetsaatim güvencesi ve imzası ile ulaşabiliyorsunuz.

Akıllı Saat- Türkçe Diyet Saati Uygulaması

Uygulamayı mağazalardan indirebilir ve saatiniz ile entegre edebilirsiniz. Zaten hesaplarınıza giriş yaptığınızda doğrudan bağlantı kurulacak ev akıllı saat aktif hale gelecektir. Belli bir ücret karşılığında tüm uzman ekibimiz her daim yanınızda olacaktır. Diyetsaatim abonelik paketlerine de resmi internet sitemiz üzerinden daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

Diyetsaatim imzası taşıyan bu özel ürün, zengin renk yelpazesi ile de estetik açıdan taleplerinize yanıt veriyor. Daha sağlıklı bir yaşantıya adım atmak ve bununla birlikte sağlık durumunuzu an be an takip etmek için sizler de bu teknolojik ürünü listelerinize dahil edebilirsiniz.

Kullanım kolaylığı ve işlevselliğin yanı sıra estetik tasarımı ile de fark yaratmayı başarıyor.

 • Uzman diyetisyen desteği
 • Kişisel antrenör desteği
 • Kişiye özel egzersiz programı
 • Kişiye özel diyet programı
 • Adım, uyku, nabız takibi
 • Kalori ve egzersiz takibi

Farklı abonelik paketleri ile alabileceğiniz hizmetler bu şekildedir ve resmi siteye göz atarsanız daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.