fbpx

Diyetisyen ve Antrenör Desteği

Diyetisyen ve Antrenör Desteği

Diyetisyen ve Antrenör Desteği

Beslenme düzeni, sportif faaliyetler, vücudun ihtiyacı olan gıda takviyeleri ve daha birçok farklı detay… Çoğu zaman tek başımıza mücadele etmek pek kolay olmuyor ve pandemi döneminde bunun için dijital dünyaya başvurmak inanıyorum ki daha kolay ve daha profesyonelce olacaktır. Sağlıklı beslenme programları ile tanışmanızı istiyorum. Bu alanda başarılı işlere imza atan ve uzman ekipler ile birlikte online destek sağlayan bir marka mevcut.

Diyetsaatim ismini daha önce de duymuş olabilirsiniz ancak henüz tanışmayanlar ve bilgi sahibi olmayanlar için de detayları aktarmak istiyorum. Pandemi döneminde eve kapalı kaldığımız günleri daha sağlıklı değerlendirmek mümkün. Spor salonuna gitmeden de sağlığınızı koruyabilir ve hatta ideal vücut yapısına daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Az önce bahsi geçen web sitesi, akıllı saat, online diyestisyen – antrenör hizmeti, uygulama desteği ve kişiye özel programlar ile birlikte harika bir işe imza atmış durumda. Sizler de belli bir abonelik programı karşılığında size özel programlara bir tek tık ile erişim sağlayabiliyorsunuz.

Online Antrenörler Sizleri Bekliyor

Reel dünyada aldığınız sağlıklı beslenme desteği ve programlarını artık kişisel antrenör yardımı ile dijital olarak da yerine getirebiliyorsunuz. “Sağlıklı yaşamı daha ulaşılabilir hale getirmek” hedefi ile yola çıkan firmanın, şu an için detaylı inceleme yapıldığında bu alanda ne kadar başarılı olduklarını da yine net bir şekilde görebiliyoruz.

Sağlıklı beslenme programları kişiye özel olarak hazırlanıyor ve daha da önemlisi bu programların takibi ve kişinin gelişimi de yine online olarak an ve an takip ediliyor. Reel dünyada yaptığınız işlerin online dünyaya aktarılması diyebiliriz ve tabii ki profesyonel ekip tarafından kontrol altında tutuluyorsunuz.

Kişisel antrenörünüz hazır durumda ve satın alacağınız hizmet paketleri ile birlikte süreci daha profesyonel bir şekilde yürütebilirsiniz. Alanında uzman isimler ile çalışıyorlar ve zaten kısa süreli hizmet aldığınızda bu gerçeği sizler de fark ediyor olacaksınız. Günlük ve haftalık takip ile birlikte daha sağlıklı bir yaşantıya adım atmak mümkün ve bunun için yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

1 Aylık Paket Neleri Kapsıyor?

  • Alanında uzman diyetisyenler ile yapacağınız görüşme sonrasında, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tamamen size özel oluşturulmuş beslenme programınızı edinebilir, sorularınız oldukça diyetisyeninizden destek alabilirsiniz. Sağlıklı beslenme için ilk adımı sizler de hemen şimdi atabilirsiniz.
  • Kişisel antrenör desteği de yine 1 aylık paket içerisinde yer alan özel hizmetlerden bir tanesidir. İhtiyacınıza uygun spor programı da yine bu uzman ekip tarafından en hızlı şekilde hazır edilecek ve tarafınıza sunulacaktır.
  • Sisteme eklenen kan tahlilleriniz dahiliye uzmanlarımız tarafından değerlendirilerek sizlere bilgilendirme yapılır.
  • Kişiye özel egzersiz programı
  • Kişiye özel beslenme programı
  • Adım, uyku ve nabız takibi
  • Kalori ve egzersiz takibi

Bir yaşam koçunun yapması gereken her şeyi tek bir uygulamada ve pakette bir araya getirmiş durumdalar. 1 aylık abonelik için sizler de 189 lira gibi gayet uygun bir fiyat ile karşı karşıya geleceksiniz. Tabi dilerseniz bu süreyi uzatabilir ve daha kapsamlı bir hizmet programına dahil olabilirsiniz.

Sağlıklı beslenme programları kişiye özel hazırlanıyor ve takip süreci de günlük ve haftalık olarak sorunsuz bir şekilde yerine getiriliyor. Diyetsaatim imzası taşıyan bu çalışmalar hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz eğer sizler de resmi web sitelerine göz atabilir ve hatta personel ile de iletişime geçebilirsiniz.