fbpx

Kişisel Antrenör/Personel Trainer Hizmetleri

Kişisel Antrenör/Personel Trainer Hizmetleri

Kişisel Antrenör/Personel Trainer Hizmetleri

Son dönemde kişisel antrenörler çok daha fazla tercih edilir hale geldi. Kişiye özgü programlar ve yine bu programların günlük ve haftalık olarak takip edilmesi artık çok daha kolay. Kişisel antrenör için online dünyayı ve yeni dönem teknolojisini de kullanabiliyorsunuz.  Ve bunun için çok uzağa gitmenize gerek yok. Diyetsaatim bu konuda mükemmel bir çalışma başlatmış durumda…

Ne gibi hizmetler sunduklarına ve ne tür bir fayda sağlayacağınıza gelin hep birlikte göz atalım ve bu teknoloji konusunda sizleri de detaylı bir şekilde bilgi sahibi yapmaya çalışalım.

Vücut Geliştirme

Diyetsaatim resmi adresini ziyaret ederseniz eğer akıllı saat ile birlikte online olarak kişisel antrenör desteği sağlandığını da görebileceksiniz. Farklı türdeki abonelik paketlerinin zengin içeriği sayesinde artık sizler de daha profesyonel bir şekilde yardım alabileceksiniz.

Vücut geliştirme de bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Doğru egzersiz metotları ile vücudunuzun ihtiyacı olan egzersiz programını Diyetsaatim sizlere sunmaktadır.

Kişisel antrenör programı için Diyetsaatim kullanmanız gerekiyor. Size özel tanımlanan kişisel antrenör ile bire bir iletişim kurabiliyor ve daha da önemlisi hedefler doğrultusunda fikir alışverişi yapabiliyorsunuz. Yine telefon görüşmeleri yapabilir ve merak ettiğiniz soruları da anlık sorabilirsiniz.

Size özel hazırlanan program, çalışmalarınız doğrultusunda haftalık olarak revize ediliyor ve nasıl daha sağlıklı bir şekilde uygulayabileceğinizi de yine antrenörünüz yardımı ile öğrenmiş oluyorsunuz. Uygulama ve akıllı saat desteğini de unutmayalım ve resmi siteyi ziyaret ederseniz eğer bu teknoloji sayesinde sürecin çok daha kolay ilerlediğini ve işlediğini sizler de kendi gözleriniz ile görüyor olacaksınız.

Kilo Verme Programı

Kişisel antrenör desteğini bu doğrultuda da alabilirsiniz. Vücut yağ oranına bakıldığında erkekler için ideal ağırlığın %15 ila %20, kadınlar için ise %20 ila %25 olduğunu görebiliyoruz. Normalin üstünde seyreden bir durumda kişisel antrenörünüz buna müdahale ediyor ve vücut kitle endeksinize bağlı olarak doğru ve sağlıklı bir plan hazırlıyor.

Hayal ettiğiniz kiloya ulaşmak artık Diyetsaati’nin personal trainer hizmeti ile birlikte mümkün olmaktadır. Bunun için resmi siteyi ziyaret edebilir ve hizmet paketlerine göz atabilirsiniz. An itibarıyla online olarak verilen hizmetlerde en ekonomik rakamları sunuyor ve her bütçeye hitap edebilmek adına bu tür bir ayrıcalık sunuyorlar. Zaten bir kıyas yaptığınızda bu gerçeği sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Sıkılaşma Programı

İnce ve fit görünmek için spor salonuna gitme zorunluluğunuz kalmadı. Online destek programları ve kişisel antrenör hizmeti ile birlikte Diyetsaatim bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve fayda sağlayacaktır.

Sıklaşma ve fit program, kişisel antrenörünüz tarafından sizlere özel olarak hazırlanıyor ve vücut kitle endeksiniz baz alınarak en doğru programa ulaşmak daha kolay olacaktır. Uygun egzersiz programları ve ne şekilde uygulamanız gerektiği de yine profesyonel antrenörler tarafından sizlere aktarılıyor.

Birebir danışmanlık çalışması konusunda Diyetsaatim gerçekten çok özel ve profesyonel bir işe imza atıyor. Eğer dilerseniz akıllı saat ve uygulama desteği ile birlikte takip sürecini çok daha kusursuz bir seviyeye taşıyabilirsiniz ve zaten resmi siteyi ziyaret ettiğinizde bu detaylara da daha kolay ve daha hızlı bir şekilde erişim sağlıyor olacaksınız. Kişisel antrenör desteği için Diyetsaatim kullanmaya başlayabilirsiniz.