fbpx

Online Diyetisyen Hizmeti

Online Diyetisyen Hizmeti

Online Diyetisyen Hizmeti

Pandemi süreci nedeniyle eve kapandığımız dönemde ne yazık ki beslenme düzenimiz de alt üst oldu. Sağlıksız tüketim arttı ve kilolar da aldı başını gitti. Peki ne yapabiliriz? Abonelik paketlerimizde yer alan uzman diyetisyen hizmetimizle tanışmaya hazır olun. Evden çıkmadan uzman ekibimiz tarafından size özel diyet programınız hazırlanacak ve nasıl uygulamanız gerektiği de yine tüm detayları ile aktarılacaktır.

Dijital dünya ve gelişen internet teknolojisi insanların her daim yanında ve aslında online diyetisyen desteği de bunun en kapsamlı örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanacak bir beslenme programı için sizler de diyetsaatim resmi adresini ziyaret edebilir ve konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sizlere firmamızın ne gibi hizmetler sunduğunu detaylı bir şekilde anlatalım.

Kilo Verme Programı

18.5-24.9 kg/m2 aralığındaki vücut kitle endeksi, normal bir kiloya sahip olduğunuzu gösteriyor. Sınırı aştığınız anda ise tehlike çanları çalıyor. Abonelik paketleri içerisinde yer alan online diyetisyen desteği ile sizler evinizden çıkmadan, ihtiyacınız olan programa daha hızlı ve daha profesyonel bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Diyetsaatim ekibi tarafından hazırlanan abonelik paketleri kapsamında size uygun beslenme ve egzersiz programı görüşmeler doğrultusunda en kısa süre içerisinde hazır hale getiriliyor. Hafta boyunca programınıza uyumunuz ve akıllı saat aracılığı ile gelen sağlık verileriniz kontrol ediliyor, haftalık telefon görüşmeleri ile değerlendirme yapılıp, listeleriniz düzenleniyor.

Pandemi sürecini daha sağlıklı ve daha sorunsuz geçirmek adına sizler de bu destek programlardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Sporcu Beslenmesi

Sporcunun enerji ihtiyacı, besinlerin içerikleri ve spor öncesi-sonrası beslenmesi, sağlığını koruması ve performansını arttırması açısından önemlidir. Bu da kişinin yaptığı spor türüne, şiddetine, süresine göre değişkenlik göstermektedir.

Diyetsaatim beslenme uzmanları ekibimiz ile görüştükten sonra çeşitli kriterleri de göz önünde bulundurarak tamamen size özel bir program oluşturulur. Programa başlandıktan sonra haftalık olarak olarak takibe alınarak, hedef kilonuza daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Bu program ile amaç; sporcunun performansını arttırmak, büyümesi ve gelişmesini beklenen düzeyde tutmak, antrenman etkinlik süresini maksimuma çıkarmak, konsantrasyonunu ve motivasyonunu yükseltmek, sakatlanmalardan doğacak problemleri en aza indirgemek ve iyileşme sürecini hızlandırmak, vücut ağırlığı, kas ve yağ oranını ideal sınırlarda tutmaktır.

Gebe ve Emziren Anneler için Beslenme/Diyet Programı

Gebelik döneminin, insan vücudu için en hassas dönemlerden biri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Fetüsün anne karnında sağlıklı bir şekilde gelişmesi ve büyümesi gerekir. Gebelik döneminde uzman diyetisyen ekibimiz sizleri telefon ile arar. Çeşitli kriterleri de baz alarak sağlıklı, enerji dolu bir beslenme programı oluşturarak, beslenmeniz maksimum derece de keyifli ve konforlu geçer.

Farklı birçok diyet programında ne yazık ki kişilerin takibi yapılmıyor ve programlar da yarım kalabiliyor. Fakat Diyetsaatim ekibi muazzam bir çalışmaya imza atıyor ve diyet düzenini profesyonel bir şekilde takip ediyor. Bu sayede başlangıç ve bitiş noktasında hangi seviyede olduğunuz ve nasıl bir ilerleme kaydettiğiniz de daha kapsamlı bir şekilde ele alınacaktır.

Uygulama ve Akıllı Saat Desteği

Uygulama üzerinden günlük yeterli miktarda su tüketip tüketmediğinizi kontrol edebilirsiniz. Diyetsaatim ile yeterli aktiflik seviyesine ulaşıp ulaşmadığınızı ve adım sayısı hedefinizi tamamlayıp tamamlamadığınızı an be an aktarıyor ve hatırlatıyor.

Uygulama üzerinden uzmanlar ile anlık bir şekilde mesajlaşabilirsiniz ve var olan sorularınızı da sorabiliyorsunuz. Resmi adresi ziyaret ederseniz eğer ne demek istediğimizi ve neden bu mecrayı tavsiye ettiğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız. Profesyonel diyetisyenler ve antrenörler sizleri bekliyor. Uzman ekibimiz ile ve günün her saati hızlı ve kolay iletişim kurabiliyorsunuz. Üstelik diyet takibi de yine diyetisyeniniz tarafından günlük ve haftalık olarak yapılmaktadır.