fbpx

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

İlaç kullanımı çeşitli hastalıklar neticesinde ortaya çıkar. Bazı ilaçlar reçete ve doktor kontrolü dışında kullanılamazken bazı ilaçlar eczaneden reçetesizde alınabilir. İlaç kullanımı hafife alınmamalıdır çünkü kilo alma gibi farklı reaksiyonlara da neden olabilirler. Bunun dışında kilo aldırmak için kullanılan ilaçlar da vardır. Özellikle zayıflık problemi çekenler kilo aldıran ilaçları kullanabilirler. Fakat mutlaka diyetisyen öncülüğünde kullanılmalıdır. Diyetsaatim.com sitesine göz atabilir ve gerekli bilgiye uzman diyetisyenler tarafından ulaşabilirsiniz. Kilo aldırıcı ilaçlar mutlaka uzman doktor gözetimi altında kullanılmalıdır. Kişi kullanmaya başlamadan önce mutlaka tahlil yaptırmalıdır, kişilerin tepkileri ölçülmelidir. Özellikle tiroit, kalp ve tansiyon hastalarının kullanması önerilmez. Eğer bilinçli bir şekilde kullanılmazsa ilacın kullanımı ölümle sonuçlanabilir. Peki, hangi ilaçlar kilo aldırır?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

Hangi İlaçlar Kilo Aldırır?

W-Max Kilo Aldıran İlaç

W-Max ilacının içeriği tamamen bitkiseldir, bu yüzden neredeyse hiç yan etkisi bulunmamaktadır. İçinde Fenugreek isimli bir bitki bulunmaktadır. Bu bitki sapogenin açısından oldukça zengindir. İlaç kullanıcıların metabolizmasını hızlandırır ve bu sayede kişinin kilo almasını kolaylaştırır. Özellikle iştah açma konusunda ve hazımsızlığı gidermede çok iyidir.

Bombax Kilo Aldırıcı

Bombax kilo aldırıcı kilo alma konusunda en iyi seçeneklerden biridir. Özellikle karbonhidrat ve protein yönünden çok zengindir, bu sayede kişiye hızlıca kilo aldırır. Gün içerisinde tüketilen enerjinin tekrar karşılanmasını sağlar. Kişi günlük olarak ihtiyacı olan karbonhidratı Bombax’tan alabilir.

Gren Store GYMAX Kilo Aldırıcı

Bu ilaç kilo aldırma konusunda en iyi seçeneklerden biridir. İçeriği bitkisel olduğu için yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat yine de kullanmasan önce diyetisyene danışmalıdır. Diyetsaatim.com sitesi sizlere bu konuda en iyi hizmeti verecektir.

İlacın içeriği;

 • Isırgan otu
 • Kudret narı
 • Kuşburnu
 • Tarçın şeklindedir.

İlaç iştah açıcı özelliğe sahiptir, ayrıca halsizlik gibi problemlerim çözülmesinde de çok etkilidir. Sindirim sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasını sağlar, bu da metabolizmanın daha düzenli çalışmasına yardımcı olur. Bunun dışında kişinin ruh sağlığını da pozitif hale getirir ve kişinin kilo alımını psikolojik olarak etkiler.

Gianna Kilo Aldırıcı

Bir diğer bitkisel içerikli kilo aldırma ilacı Gianna’dır.

İçeriğinde;

 • Keçiboynuzu
 • Gingsend bitkisi
 • D3 vitamini
 • E vitamini
 • D vitamini
 • Riboflavin
 • Pyrisoxine bulunmaktadır.

Fakat bu ilacı kullanmasan önce diyetsaatim.com sitesinin hizmetlerinden yararlanmak gerekebilir. Çünkü ilacın hamile ve 15 yaş altındaki kişiler tarafından kullanılması uygun değildir. Gainmax’in en önemli özelliği metabolizmayı düzenlemesidir. Bu sayede vücut direncini de arttırır. İştah açıcı özelliği sayesinde kişinin rahatça yemek yemesini sağlar. Özellikle çok zayıf kişilerde mide küçülmesi yaşanır, bu yüzden de yemek yemek işkence haline gelir. Gainmax’de kişinin daha rahat yemek yemesini sağlar.

Bontavi Kilo Aldırıcı

Bontavi kilo aldırıcı içerisinde panax ginseng, epimedium ekstresi, testere palmiyesi, polen ekstresi, arı sütü ekstresi ve keçiboynuzu ekstresi bulunmaktadır. Kilo aldırmak için kullanılan ilaç iştah açıcı özelliğe sahiptir. Ayrıca içindeki maddeler sayesinde vücudu uyandırır ve kilo alım hızını arttırır. Fakat kalp ve tansiyon hastalarının kullanması yasaktır, tecrübesi olan uzman diyetisyenlerin kontrolü altında kullanılması önerilir.

Anripsikotik İlaçlar

Bu ilaç türü iştah açıcı özelliğe sahiptir ve bu sayede kullanıcıların kilo alması sağlanır. Bu ilaçlara örnek olarak klorpromazin, klozapin, haloperidol, olanzapin ve risperidon verilebilir. Bu ilaçlar mutlaka uzman doktor kontrolünde kullanılmalıdır.

Anti Diyabetik İlaçlar

Diyabet tedavisinde kullanılan ilaçlar aşırı düşen kan şekerini dengelediği için iştah arttırıcı özelliğe sahiptir. Bu sayede kişinin kilo almasını sağlar. Fakat diyetsaatim.com sitesinin hizmetlerinden yararlanarak mutlaka doktor kontrolünde kullanılmalıdır.