fbpx

Zamanın ötesinde bir yaşam koçu…

DiyetSaatim, 1.3 inçlik tam dokunmatik renkli ekranı, uzun şarj ömrü, pratik kullanım özellikleri, Bluetooth 4,2 desteği ile Ios ve Android telefonlarla uyumlu çalışmaktadır. Kullanıcılarını daha aktif olmaya teşvik eden model, kullanıcılarına yaptıkları etkinlikleri kayıt altına alma şansı tanıyor. Üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor.
Üzerinde bulunan 9 spor modu ile tam sağlık ve aktivite takibi özellikleri bulunmaktadır. Bunlar: yürüyüş, koşma, bisiklet, doğa yürüyüşü, tırmanma, egzersiz, pedal çevirme, koşu bandı. DiyetSaatim telefonunuza gelen aramaları, mesaj ve sosyal medya bildirimlerini gösterebilir, telefonunuzdaki müzik çalmayı kontrol edebilir ve daha fazlasını yapabilir.

Şimdi tam kontrol zamanı

DiyetSaatim, tam kapasitif 1.3 inçlik renkli ve dokunmatik ekran özelliğine sahiptir. Dikkat çekici renklerin kullanıldığı aydınlık ekranı sayesinde keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Kusursuz ekran aydınlatması sayesinde yoğun güneş ışığı altında bile tek bir bakışla ekranda akan verileri takip etmenize olanak tanımaktadır. Anlık spor verilerinden saat ve tarih bilgisine kadar tüm verileri, göz ucuyla bakarak bile seçebilmenizi sağlıyor.

D&F_Saati_complete_touch_control_screen
D&F_Saati_three_colors

Saatini nasıl görmek istersen o moda al!

DiyetSaatim’in 4 farklı saat ekranı UI tasarımı sayesinde istediğin saat ekranı tasarımına alman mümkün. Sana en uygun tarzı yakala ve geçen zamanı daha keyifli hale getir.

DiyetSaatim aktif yaşam
tarzınıza ayak uydurabilir.

DiyetSaatim, üzerinde yer alan sensörler, kullanıcıların kalp atışlarını ve uyku süreçlerini takip ediyor, günlük harcadıkları kalori miktarını ortalama olarak hesaplıyor. Saat üzerindeki  9 spor modu ile tam olarak sağlığınızı ve aktivitelerinizi izler ve günlüğe kaydeder. Böylece 7 günlük sağlık ve egzersiz analizlerinizi görmenize yardımcı olur. Sağlıklı bir yaşam için, yürüyüş, koşu, bisiklet, doğa yürüyüşü ve tırmanışı, egzersiz hareketleri, pedal çevirme, yürüyüş bandında koşu ve yoga yapabilirsiniz.

D&F_Saati_sports_mode_desktop
D&F_Saati_stay_healthy

DiyetSaatim
sağlıklı kalmanıza yardımcı olur

DiyetSaatim 7/24 kalp atış hızı monitörü, hareketsiz kalma alarmı, uyku monitörü, ayrıca adım takibi ve yakılan kalorilerle kapsamlı aktivite ve sağlık takibi sunmaktadır.

“Relax” modu ile
rahatlayın ve stresden kurtulun.

Nerede olursanız olun, DiyetSaatim’de bulunan “Relax” Modu (Nefes alma tekniği modu) ile nefes alın ve rahatlayın. Relax modu size en ihtiyacınız olan en iyi nefes tekniğini gösterir. Böylelikle dikkatli ve kontrollü bir nefes almada, kalp atış hızınızı düşürür ve stres düzeyinizi azaltır.

D&F_Saati_unwind
D&F_Saati_connect_with_your_phone

Sürekli Güncel
Kalmanıza imkan sağlar

DiyetSaatim kolunuzda iken sürekli telefonunuza bakmanıza gerek kalmaz. Telefonunuz bluetooth ile bağlı olduğu süre içerisinde size gelen sosyal medya bildirimlerini (70 karaktere kadar), mesajları ve çağrıları saatiniz üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca D&F Saati üzerinde bulunan “Music Controller” modu ile telefonunuzdaki müziklerinizi kontrol edebilirsiniz.

D&F_Saati_battery

Tek Şarjla Uzun Süre Kullanımlı

Pil Ömrü

210 mAh bataryası ile 2,5 saatte şarj olan DiyetSaatim’i uzun bir süre şarj etmek
zorunda kalmazsınız. Aktif kullanımlarda tek şarj ile minimum 10 günlük kullanım
imkanı sağlamaktadır. Bildirimlerin minimumda tutulduğu kullanımlarda ise,
kullanım süresi rahatlıkla 15 güne kadar uzayabilmektedir. DiyetSaatim’in standby
süresi ise 30 ile 40 gün arasındadır.

Toza ve Suya Karşı

Arttırılmış Dayanım: IP68

DiyetSaatim IP68 sınıfı yağmura, toza ve sıçramaya dayanıklı olması, sadece yoğun antrenmanlarda değil günlük kullanımda da akıllı saat için endişelenme ihtimalini ortadan kaldırıyor. Bu nedenle DiyetSaatim ıslandığında endişelenmenize gerek kalmaz. IP68 Sertifikasyonu: 6 rakamı:Toz girişinin kesinlikle olmadığını belirtmektedir. 8 rakamı ise belirtilen basınç ve sıcaklıkta suya tamamen dayanıklı olduğunu göstermektedir. Su geçirmez seviyesi teknik olarak 5ATM’dir. Denizde (Tuzlu su) ve derin dalışlarda kullanım için uygun değildir. Yüzme havuzunda, sığ olan göl, nehir, dereler ve soğuk duşta su geçirmez özelliği vardır.
NOT: DiyetSaatim deniz suyu, asidik ve alkali çözeltiler, kimyasal reaktif ve diğer aşındırıcı sıvılar üzerinde su geçirmez özelliği yoktur.

D&F-Watch_waterproof