fbpx

DiyetSaatim
Egzersiz Programları

 

 

 

DiyetSaatim kişisel antrenör desteği ile,
kişiye özel farklı egzersiz programları uygulamaktadır.

 

Bu bölümde programlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Vücut Geliştirme Programı

Zamanla gelişen kaslar ve vücudunuzun kas yapısındaki bariz fiziksel değişimler, son derece motive edici olur. Doğal kas büyümesinin altında yatan temel şey, doğru egzersiz metodu ve uygulamaları ile yapılan çalışmalardır.

Vücut geliştirme programı ile antrenörümüz, birey ile telefonda iletişim haline geçerek hedefler doğrultusunda antrenman prensipleri ile amaca uygun olarak belirli bir sıklık, şiddet ve sürede yapılacak olan egzersiz programını kişiye özel yazacaktır. Kuvvet ve hipertrofi antrenmanı gereksinimleri ön planda olacak, kişinin gelişim takibi doğrultusunda, verilecek olan egzersizler her hafta düzenli olarak revize edilecektir.

Kilo Verme Programı

Vücut yağ oranının artmasında büyük etken hareketsizliktir. Genellikle vücut yağ oranının normal değerleri erkekler için total ağırlığın %15-20’si, kadınlar için %20-25’idir. Erkeklerde %20’den, kadınlarda %30’dan yukarısı şişman olarak kabul edilir. Yağ oranınız normalin üstünde seyrediyor ise hareketli bir yaşama geçmenin ve aktif spor yapmanın zamanı gelmiş demektir.

Kilo verme programı ile antrenörümüz, sizinle iletişime geçerek hayalinizdeki ideal kiloya, günde kısa bir zaman ayırarak ulaşmanızı sağlayacak. Belirli antrenman prensipleri ve normları doğrultusunda verilecek olan bireye özel egzersiz programı ile antrenörümüz tarafından düzenli takip edilecek, hareketlerdeki çeşitliliğin ve kombinasyonun haftalık olarak değişimini göreceksiniz.

Sıkılaşma/İncelme Programı

Estetik, sağlıklı ve canlı bir görünüm elde etmek, hayalinizdeki fiziğe ulaşmak, ince ve fit görünmek hem de sağlığınız açısından bedeninize bir iyilik yapmak için düzenli aralıklarda yapılan aktivite ve egzersizler olmazsa olmazdır. Vücudunuzu; daha fit, daha sıkı, daha güçlü ve daha esnek yapmak kendiniz için yapacağınız en büyük iyiliklerden bir tanesi.

Sıkılaşma ve fit program ile antrenörümüz, bireye özel birebir danışmanlık yaparak bahsedilen hedeflere en kısa süre içerisinde, programa uygun egzersizler ile ulaşmanızı sağlayacaktır. Düzenli takipler ile program içeriğini gelişime göre değiştirecek ve yenileyecektir.