fbpx

WTD TEKNOLOJİ

( Wearable Technology Design )

Artan tüketici ihtiyacıyla birlikte giyilebilir teknoloji alanında yaşamı kolaylaştıran inovatif çözümler üretmeye başladı. Nesneleri insan vücuduyla entegre hale getirerek kişilerin yaşamını daha kaliteli hale getirmeyi amaçladı. Kişilerde kalıcı davranış değişikliği meydana getirmek amacıyla besleme ve egzersiz konusunda ortaya çıkan kafa karışıklığına bir son verip, “Diyet Saatim” platformunu kurdu.

“Diyet Saatim” platformu ile, diyetisyen, doktor ve antrenörlerimiz tek bir sistem üzerinden müşterilerimizi detaylı bir şekilde adım adım takip edebileceklerdir.

Giyilebilir Teknoloji ile Yaşam Koçunuzu bileğinizde taşınabilir hale getirdik.!

Diyet Saatim nasıl hayata geçti?

Günlük yaşamımızda giyilebilir teknolojinin öneminin artmasıyla beraber, sağlıklı yaşama yeni bir boyut kazandırmak istedik. Sağlıklı ve kaliteli yaşamın olmazsa olmazı beslenme-egzersiz ve uyku parametrelerini bir araya getirerek günlük yaşam tarzınızı yakından takip etmeyi amaçladık. Sağlığınızı, diyetinizi ve egzersizlerinizi kolayca takip edebileceğimiz özel bir yazılım oluşturduk ve akıllı bileklik ile telefonunuzu kolayca senkronize ettik. Diyet Saatim platformu ile doktor, diyetisyen ve antrenörünüz artık cebinizde!

Araştırma ve Geliştirme

Şirketimizin temel değerlerinden olup yeni teknolojilerin araştırılmasına ve geliştirilmesine sektördeki farklı kurum ve şirketlerden daha fazla ARGE yatırımı yapıyoruz.

Tasarım ve Uygulama

En iyi ürünleri ve çözümleri oluşturmak için kendi fikirlerini benzersiz olarak müşteri ihtiyaçlarına yönelik yeni bir anlayışla birleştiren ve kullanıcılarını özel hissettiren bir  anlayışla tasarım ve uygulamalarımızı şekillendirmekteyiz.

Satış ve Pazarlama

WDT Teknoloji olarak satış ve pazarlama ekibimizle birlikte belirli kategorilerde müşteri tabanımızı genişletmek ve daha yeni işler keşfetmek için çalışıyoruz.

Senin zamanın için hemen başlayalım!

Diyet Saatim’in kontrolü altında,  forma girmeye hazır mısın?